ERBAY MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 2000 yıldan bu yana endüstriyel havalandırma, ısıtma, soğutma, teknik ısı ve ses izolasyonu konularında ağırlıklı olarak gemi sanayi ve panel, seramik, teçhiz montaj, kaynak, taş, polyester imalat montaj endüstriyel tesislere hizmet vermektedir.

Tuzla-İçmeler Giptaş Sanayi Sitesi 120 m² atölye 90 m² ofis binasında proje imalat ve uygulama çalışmaları sürdüren firmamız ana prensibi en uygun teknoloji, yüksek kaliteli işçilik ve zamanında iş teslimi doğrultusundadır.

 

iletişim

Firmamızın sürekli uygulamacı işçi sayısı 15 civarında olup, firmamız yapılan işlerin kapasitesine göre çalışan sayısını sınırsız artırabilecek yapıdadır.

Yönetici ve mühendis-teknisyen kadrosu dahil ofis personelimiz 6 olup, şantiye yeri ve kapasitesine göre ilave şantiye yönetici personeli gerektiğinde istihdam edilmektedir.

yaptığımız imalatlardan örnekler, kuruluşumuz tarafından müşterilerimizin incelemesine sunulmaktadır.

Firmamızın iş yaptığı kuruluşlar arasmda Gemi,Roro Gemileri.yat, Römorkör, Balıkçı Tekneleri.yolcu Tekneleri. Bunların dışında fabrikalar, iş merkezleri, mağazalar, depolar, hangariar, seralar, fast foodlar.spor salonları,spor tesisleri ve kompleksler de vardır.

Günümüze kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş müşteri haklarına saygılı güvenilir, dürüst ve güler yüzlü hizmette kusur etmemeye özen gösteren bir anlayışla birimiz değil bütün çalışanlarımızla sevgi ve saygıya dayalı huzurlu bir ortamda daha iyiye ve güzele doğru yurdun dört bir köşesinde dostlar edindik dün ne idikse bugün de aynıyız yarın da aynı olacağız.